Magyarország Hegyi Bajnoksága - 2012. augusztus 5. (vasárnap)

I. Sanatmetal Triatlon Egri Nagydij (Egyetemi és Főiskolai Bajnokság) 2011

Aktuális

Boronkay Péter Tereptriatlon Világbajnok

2014.08.21. Boronkay Péter Tereptriatlon Világbajnok

A németországi Zittau városában rendezték meg az ITU tereptriatlon világbajnokságot, az XTERRA extrém futamával együtt. Paratriatlon kategóriában Boronkay Péter világbajnoki aranyéremmel állhatott a dobogó tetejére.

tovább

Papp Tamás ORV szereplése

2014.08.21. Papp Tamás ORV szereplése

További egri siker triatlonban az Olimpiai Reménységek Versenyén -Papp Tamás egyéniben bronz, csapatban aranyérmes

tovább

Hajas Dávid beszámolója

2014.08.21. Hajas Dávid beszámolója

Utoljára a Svájci BMC Racing Cup, Lenzerheide-i futama előtt jelentkeztem még július közepén. Most itt az újabb levele

tovább

Karlovy Vary triatlon

2014.08.20. Karlovy Vary triatlon

Idén Karlovy Vary-ban volt az Olimpiai Reménységek versenye (ORV) Augusztus 16.-án

tovább

Zsolnai rövidtávú triatlon

2014.08.20.

2014. Augusztus 16.-án a Szlovák Zsolnán rövidtávú triatlon verseny volt, ahol több magyar versenyző között Erdős Péter is indult.

tovább

Bátorfisok a felsőtárkányi terep triatlonon

2014.08.20. Bátorfisok a felsőtárkányi terep triatlonon

Immár negyedik alkalommal került megrendezésre Augusztus 9.-én a Bükk Kapu Terepshow verseny Felsőtárkányban

tovább

Ellopott kerékpár

2014.08.19. Ellopott kerékpár

nagyon egyedi a bico, az elektromos ultegra szett es a meret (62-es vaz) alapján gyorsan felismerhető.

tovább

Megvan a Kvalifikáció! – Boronkay Péter

2014.08.13.

Boronkay Péter (Dr BátorfiTeam-KMSE) Kecskemét kiválósága felkerült az idei év világbajnoki döntő rajtlistájára.- Természetesen örültem a hírnek, a pályafutásom során ez a minimum, amit elvárok magamtól, így immár a 8. világbajnokságomon rajtolhatok.

tovább

Csapatban is az élen végeztek a Bátorfis Ironman-nak

2014.08.10. Csapatban is az élen végeztek a Bátorfis Ironman-nak

Idén Július 26.-án Nagyatádon került megrendezésre a Hosszú távú triatlon OB ahol több versenyzőnk indult

tovább

ExtremeMan- Nagyatád

2014.07.26.

Ironman távú OB versenyt rendez Nagyatád Július 26.-án ahol több versenyzőnk is érdekelt. Online követési lehetőség!!