Magyarország Hegyi Bajnoksága - 2012. augusztus 5. (vasárnap)

I. Sanatmetal Triatlon Egri Nagydij (Egyetemi és Főiskolai Bajnokság) 2011

A Főiskolás VB 07.09.-10. között került megrendezésre a lengyelországi Jelenia Gora városában.

tovább

Boldva Kupa beszámoló

2014.07.23.

06.28.-án került megrendezésre a Szepsiben a 1. Boldva Kupa Fejes Gabi és Király Zoli részvételével

tovább

Tour de Volcano Beszámoló:

2014.07.23.

Fejes Gábor és Király Zoltán utaztak ki Besztercebányára, ahol Fejes Gabinak sikerült ami eddig nem.

2014.07.22.

Július 5-6 Balassagyarmaton volt triatlon és aquatlon verseny, ahol Pap Eszter szép versenyzéssel Triatlon rövidtávú elit OB és másnap az Aquatlon OB aranyérmese lett.

tovább

Hajas Dávid beszámolója

2014.07.11. Hajas Dávid beszámolója

Régen közöltünk már beszámolót Dávidtól, most itt van.

2014.07.11. Hidvégi Péter a Brutálfutáson

2014.06.21-én került megrendezésre Nyáregyházán a Brutálfutás elnevezésű verseny

tovább

Pap Eszter révén egri ob-arany Baján

2014.06.22. Pap Eszter révén egri ob-arany Baján

A férfiaknál Tarnai László, míg a nőknél Pap Eszter nyerte a 750 m úszásból, 20 km kerékpározásból és 5 km futásból álló sprinttávú triatlon országos bajnokságot, amelyet Baján rendeztek.

tovább

Fejes Gábor tarolt Szlovákiában - beszámoló

2014.06.18.

A hétvégén két versenyen vettem részt Szlovákiában. Szombaton az Okolo Magurán, vasárnap pedig a Merida Road cup egyik állomásán Cahticében. Mindkét verseny kemény hegyi pályán vezetett végig, szombaton egy nagy kört kellett teljesíteni míg vasárnap 6 kisebb körből tevődött össze a verseny.